Loading...

İlan Yayınlama Kuralları

Anasayfa Yazılar İlan Yayınlama Kuralları
Sevdiklerinizle Paylaşın

İlan Yayınlama Kuralları

  1. İlan sahibi, girişini yaptığı ilana ait içerik bilgilerinin doğru ve güncel olduğundan emin olmalıdır.
  2. İlan sahibi, ilan edilecek içeriğin kullanma ve ilan etme yetkilerine sahip olmalıdır. İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.
  3. İlan sahibi, aynı gayrimenkul ile ilgili sadece bir ilan yayınlayabilir. Bu durumun tek istisnası, bahse konu gayrimenkulün aynı anda birden fazla ilan statüsünde yer alması koşulu ile mümkündür. Aksi durumda mükerrer olan ilanlar Emlak İzmir tarafından sistemden silinecektir.
  4. İlan sahibi, sadece ilana konu gayrimenkule ait fotoğraflar ekleyebilir. Logo ve benzeri fotoğraflar, Emlak İzmir tarafından ilan içeriğinden silinecektir.
  5. İlan başlığı ve içeriğinde verilen bilgiler, ilana konu gayrimenkulle ilgili olmalıdır.
  6. Satılmış, kiralanmış, devredilmiş veya her hangi bir işlem yapmaktan vazgeçilmiş gayrimenkullere ait ilanlar, ilan sahibi tarafından arşivlenmelidir.
  7. İlan sahibi, www.emlakizmir.com adresinde ilan yayınlayarak, Emlak İzmir tarafından belirlenmiş ve sadece Emlak İzmir tarafından elektronik ortamda bilgilendirme yapılarak güncellenebilir olan işbu ilan yayınlama kuralları, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
  8. Özellikle bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin yayınladıkları ilanların içeriklerinin tamamı veya bir kısmı Emlak İzmir tarafından silinebilir.
  9. İlan girişi ile ilgili herhangi bir kötüye kullanım tespit edildiği takdirde, ilan sahibinin üyeliğine haklı sebep gösterilerek Emlak İzmir tarafından tek taraflı son verilebilir.İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0532) 400 28 13

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır.